Про Нас

Туристично-Консультаційна Агенція “Лемберг-Tур” створена для людей, які потребують корисної інформації при подорожах та мандрівках як по Львівщині, так і в межах цілої України. Наша інформація надається безкоштовно. Також займаємось практичною організацією внутрішніх та в’їздних турів по Україні. Пропонуємо різноманітні пішохідні та автобусні екскурсії по Львову, області , а також в інші регіони України. Для прийому туристських груп розроблено краєзнавчі програми, насичені цікавими екскурсіями, які знайомлять з історичними, релігійними, культурними пам`ятками Львова, Галичини інших регіонів України. Приймаємо участь в українських та іноземних туристських виставках, контактуємо з багатьма авторитетними туристичними фірмами України , Австрії, Німечини, Швейцарії та інших країн . Наші працівники та партнери мають значний досвід прийому груп іноземних туристів. Обслуговуємо як дорослих туристів, так і дитячі групи.
Багаторічний досвід туристичної діяльності наших працівників та партнерів також дає можливість розробити низку оригінальних захопливих маршрутів для активного туризму: велосипедні та пішохідні мандрівки по Карпатах та Криму, водні – по Дністру, Пруту та Черемошу, спелео – по печерах Львівщини і Тернопільщини.
Телефонуйте чи заходьте до нас. Туристично-інформаційна агенція “Лемберг-Тур” є туроператором. Наша ліцензія знаходиться тут.

.