Активний відпочинок

Для екстремальних мандрівок бажаний попередній досвід участі у походах, хоча це не обов’язково. Обов’язкові проте: хороша фізична підготовка, готовність до важких випробувань, неконфліктний характер і величезне бажання пройти маршрут. Живемо і харчуємось в польових умовах. Будьте готові до участі в усіх роботах у таборі – від ставлення наметів до розпалювання вогнищ. Інструктори залишають за собою право зміни маршруту з огляду на безпеку учасників.

Подвійний вал Черемошівvoda

Якщо ти шукаєш адреналіну і пригод на свою голову, а також хочеш на власні очі побачити незабутню красу Українських Карпат – поїхали з нами на маршрут карпатськими річками Чорний та Білий Черемош. Далі >>.
Подивитись презентацію. 5,3 Mb >>

Карпатськими двотисячникамиdvotys

Маршрут прокладений по найвищому гірському масиву Українських Карпат, по території мальовничих національних заповідників – Чорногорському та Близницькому, через басейни найбільших карпатських річок – Прут, Чорний Черемош та Чорна Тиса. Це спортивний маршрут – для сильних духом та не обмежених в часі. За цим маршрутом протягом десяти днів пройдемо близько 180 км, відвідаємо майже всі українські двотисячники.
Подивитись презентацію. 5,2 Mb >>

Екскурсія „Кільце” (ночівля під землею)kilze

Мало відомий факт, що Тернопільська область має підземні красоти, і однією з них є найбільша гіпсова печера світу – “Оптимістична”. Вибравши цей вид активного відпочинку ви зможете відчути, що означає життя під землею. Через те, що печера це не пряма завдовжки 212 км, а лабіринт звивистих вуличок відстань, яку ми подолаємо вимірюється в хвилинах. У кожного буде виникати думка, що там холодно зимою, тому бажання відвідати цю красу виникне наприклад літом та це припущення помилкове. Температура у печері незмінна і дорівнює 8-10°С з відносною вологістю 100%. Наші спелеологічні маршрути мають виключно науково-дослідницький характер. Тому бажаючих просто відпочити під землею змушені розчарувати. Але будемо дуже раді залучити вас до експедиційної роботи.
Подивитись презентацію. 8,7 Mb >>

Тест на виживанняsurvival

Заглянувши у дитинство згадаєте як ви лазили на колінах, як любили забруднювати одежу. На шляху вам зустрінуться два підземних табори, в яких живуть під час тижневих робочих експедицій. Вашу увагу захопить кристалічний сніжок під ногами, зал „Кіліманджаро” – кристали як оранжеві корали, а по дорозі до кінцевої точки нашої мандрівки ви пройдете „кристалічним ходом”, який вас виведе в зал де є голчасті кристали, де все сіяє і мерехтить від світла ліхтарів. Запрошуємо всіх бажаючих до участі в науково-дослідних експедиціях.

Карпатська велодугаkompas

У веломандрівці в тому числі по стежках та бездоріжжі не оминути екстремальних ситуацій та непередбачених труднощів, у подоланні яких людина постійно складає життєвий іспит – на витривалість, мужність, силу волі та фізичне загартування. На шляху зустрічатимуться важко прохідні ділянки, круті гірські перевали з затяжними підйомами та спусками, броди та інші природні перешкоди, а також незручне для велосипеда покриття доріг, адже цей краєзнавчий маршрут довжиною 650 км дугою охоплює практично усі карпатські регіони. Під час веломандрівки, яка починається у Львові, ми відвідуємо бойківські міста Самбір та Турку, через закарпатські перевали Ужокський та Уклін досягнемо перлини Українських Карпат – високогірного озера Синевір, відвідаємо єдиний у Європі унікальний музей лісосплаву. Далі через перевал Прислоп та колишні німецькі колонії досягнемо українсько- румунського кордону. Вздовж ріки Тиса, повз географічний центр Європи, їдемо до високогірного закарпатського міста Рахів, звідти через Яблуницький перевал добираємось до гуцульського міста Яремче, а завершуємо веломандрівку у столиці Карпатського краю – у м. Івано-Франківськ.Докладніше про веломандрівки >>.

Інші презентації:

Можлива розробка індивідуальних маршрутів з урахуванням Ваших побажань.