Екскурсії по Львову

Львів княжих часів2 години автобус lviv1

Найстаріший район міста – Підзамче з Високим замком та церквами княжої доби (Миколая, Параскеви П’ятниці, Іоана Хрестителя)

Вздовж оборонних мурів середньовічного Львова 3години, пішохіднаarsenal

Прогулянка навколо середньовічного центру міста, вул Підвальна з Пороховою вежею та арсеналами, місця з рештками оборонних споруд, мури колишнього Бернардинського монастиря.

Львів австрійський 3 години, пішохіднаgvardijska

Квартали Львова часів Габсбургської імперії з найгарнішими та найцікавішими будівлями того часу: Галицький сейм, Палац Потоцьких, Осолінеум, ансамблі проспектів Свободи та Шевченка…

Архітектурний ансамбль площі Ринок 2 години, пішохідна rynok

Ратуша з 44 камяницями, їхніми історіями, особливостями та цікавинками (Чорна камяниця, палаци Бандінеллі, Корнякта, Любомирських, Венеціанський будинок та інші).

Львівські собори 3 години, пішохідна verklarung

4 найвідоміші церковні ансамблі Львова – представники найбільших конфесій міста (собор святого Юра, Латинський, Вірменський та Успенський кафедральні собори).

Монастирськими подвір’ями Львова 3 години, пішохідна bernardyn

Ви відвідаєте найцікавіші колишні та діючі монастирі Львова: Бернардинів, Домінікан, Бенедиктинок, Кармелітів босих та інші.

Слідами єврейської громади Львова 4 години, автобусна jude

Відвідання колишнього середміського та краківського єврейських кварталів Львова, рештки синагоги «Золота Роза», Пам’ятник жертвам єврейського гетто у Львові, колишня єврейська Лічниця, будинок, де під час візиту до Львова мешкав Шолом Алейхем, приміщення єврейського товариства «Хесед Ар’є».

Історія Львівського Університету 2 години, пішохідна uni

Історія розвитку Львівського університету від Єзуїтського колегіуму до сучасного вузу з 18 факультетами.

Львівських кавярень шарм 2 години, пішохідна kaffeehaus

Культура Львівських кавярень історії та байки колись відомих та зараз популярних кавярень.

Музичний Львів 3 години, пішохідна opera

Історія Львівської Опери, відвідання Львівської консерваторії та філармонії, меморіального музею Соломії Крушельницької.

Львівський некрополь – Личаків 1,5-2 години, пішохідна grot

Найвідоміше Львівське Кладовище, зараз музей скульптури, історії та культури під відкритим небом з похованнями багатьог видатних постатей української та польської культур.

Життєвими дорогами Франка у Львові 2,5 години, автобусна franko

Місця міста Лева, які пов’язані з цим світочем української культури та науки:університет з пам’ятником Франку, його поховання на Личаківському кладовищі, меморіальний музей на вулиці Франка.