Екскурсії по Львівщині

«Золота підкова Львівщини» gerbolesko2

Поїздка відомими замками, які лежать недалеко від Львова в Олеську, Підгірцях, Золочеві. Всі вони є відділеннями Львівської картинної галереї. В Олеську відвідання мистецького музею, в Золочеві можна відвідати унікальний китайський палацик з експозицією східного мистецтва. За бажанням відвідання Василіанського монастиря на території давньоруського міста Пліснеськ.

Жовква та василіанський монастир в Крехові gerbzhovkva2

Містечко Жовква – невеличкий районний цетр з багатьма цікавими пам’ятками 17-18 століть: кафедральний собор св. Лаврентія, церква Різдва Христового з Василіанським монастирем, синагога, замок з рештками оборонних укріплень. Греко-католицький монастир в Крехові розташований в чудовому лісі, що належить до Яворівського національного парку. Тут можна як ніде добре відпочити від метушні сучасного міського життя. За бажанням відвідання Страдецького печерного монастиря з одинадцятого століття.

Почаївська Лавра gerbpochaiv2

Почаївська Лавра Успіня Пресвятої Богородиці належить до найвідоміших та найвідвідуваніших монастирів та місць паломництва в Україні. Пишний бароковий ансамбль приваблює відвідувачів також своєю архітектурою.

Тустань-унікальна пам’ятка фортифікації ІХ-ХІІІ ст. tustan2

Фортеця, розташована у величезній природній скалі, була побудована як прикордонний і сторожовий пункт на торгівельному шляху, який вів через Карпатські перевали. На території історико-культурного заповідника у с. Урич, Сколівського району розташовано музей історії цієї пам’ятки. Туристи також зможуть помилуватись справді чарівною природою цього глухого закутку Карпатських гір.
Подивитись відеофільм. Час 8 хв. Розмір 6 210 кб.

Оборонні споруди Галичиниgerbzvenyhorod3

Мандрівка дасть загальне уявлення про різнотипні оборонні споруди, які будували наші предки від найдавніших часів. Відвідаємо літописне місто Звенигород, у свій час найпотужнішу фортецею Давньої Русі. Побачимо зразок середньовічної фортифікацї – вражаючу фортецю у Старому Селі. Оглянемо відомй з популярних кінострічок про героїв меча та кинжалу замок палацового типу у Свіржі, а також помилуємось дивовижним зразком оборонного монастиря в Уневі. І це все поряд зі Львовом!

У серце Бойківщини bolekhiv2

Мальовнича гірська природа Скель Довбуша, поблизьке с.Тисів, місцевість, де провела свої дитячі літа майбутня оперна співачка Соломія Крушельницька, відомий чудотворною іконою Гошівський монастир, провінційне бойківське містечко Болехів, лежать на шляху цієї інформаційно насиченої подорожі у бойківський край.

У галицьку провінцію gerbdrogobic2

Пам’ятки міста Дрогобича: площа ринок з ратушею, собор святої Трійці, костел св. Варфоломія, відомі дерев’яні храми міста св. Юрія та Хрестовоздвиженський, рештки однієї з найбільшх синагог Східної Європи. Соляна Жупа (11 ст.) – найстарше діюче підприємство України. І, звичайно, вулиці та площі, які пов’язні з «українськм Каменярем» Іваном Франком та «Галицьким Кафкою» Бруно Шульцем. На закінчення – прогулянка м.Трускавцем – найвідомішим бальнеологічним курортом України.

Броди-історія прикордонного містечка gerbbrody2

Поїздка в колишнє “ідеальне місто”, резиденцію коронного гетьмана Конецпольського, найсхідніше місто колишньої імперії Габсбургів. У Бродах відвідання старого центру міста з ярмарковою площею, рештків замкових споруд, гімназії, яку закінчив відомий австрійський письменник Йозеф Рот, рештків великої міської синагоги, старе єврейське кладовище (прибл. 20 000 поховань). На звороті можна відвідати Олеський замок та пообідати в затишному замковому ресторані «Гридниця».